KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378352
nr 1437 8352
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Akvarell, bildmått: 28x19cm, yttermått inklusive ram: 40x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:59:39
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)